Konstrukcja: 3-drożne porty

Częstotliwość zwrotnicy: 450 Hz / 3100 Hz
Zakres częstotliwości: 25 - 30 000 Hz -3dB
Czułość: 89 dB przy 1 w. / 1m.
Impedancja: 5 Ohmów +/- 1 om, PLIC (szczytowa liniowa kontrola impedancji)
Wymiary (WxSxG): 114 x 30 x 46 cm
Waga: 78 kg każdy

Specyfikacja

Specjalnie zbudowany 8-calowy głośnik niskotonowy w dobrze wytłumionej obudowie Sinfonia gwarantuje wierną reprodukcję najniższych tonów piszczałek organowych, a także szybkich, dynamicznych utworów jazzowych i najbardziej wymagającej muzyki współczesnej. Dla Sinfonii wyjątkowo rozwinięta średnica obejmuje ważny zakres wokalny i sprawia, że ​​słuchanie orkiestry symfonicznej jest zapierającym dech w piersiach przeżyciem. Miękka kopułka zapewnia bardzo płynną i realistyczną reprodukcję wysokich częstotliwości bez przeszkadzających, ostrych dźwięków.

 

Solidna i ciężka obudowa jest wykonana z 30 mm potrójnej warstwy sandwich, pokrytej 14-milimetrową warstwą litego orzecha amerykańskiego. Czarny panel akrylowy, wypolerowany do perfekcji fortepianu z każdej strony, nadaje głośnikowi elegancki wygląd i redukuje rezonanse. Waga 75 kg podkreśla, jak poważna jest koncepcja szafki. Jednym z kluczowych punktów w technologii głośników Peak jest redukcja rezonansów tak dalece, jak to tylko możliwe, nie bacząc na koszty.

 

Nasi wykwalifikowani rzemieślnicy spędzają ponad 80 godzin z każdym zestawem głośników, aby zapewnić mechaniczną i akustyczną doskonałość. Ponieważ wszystkie obudowy są produkowane w warsztacie głośników Peak, pozwala to na znacznie bardziej szczegółowe podejście niż w fabryce kolumn przemysłowych. Konsekwentny i skrupulatny rozwój ultra high-endowych głośników wymaga profesjonalnych pomiarów oraz niezliczonych sesji odsłuchowych. Nawet najdoskonalszy głośnik pomiarowy może nie brzmieć dobrze. Ludzkie ucho jest w stanie rozróżnić najmniejsze zniekształcenia, podbarwienia i problemy z fazą odtwarzania muzyki. W pokoju demonstracyjnym Peak dużo słuchamy! Elementy zwrotnicy w głośnikach Peak są bardzo specyficzne i wybierane w niekończących się testach odsłuchowych. 


Zwrotnica Sinfonia montowana jest w podstawie głośnika odizolowanej akustycznie od przetworników. Zaciski srebrne zapewniają doskonałe połączenie ze wzmacniaczem bez ograniczeń. Jak we wszystkich głośnikach Peak, impedancja Sinfonii jest wyrównana do płaskiej krzywej, dzięki czemu jest łatwym obciążeniem, dzięki czemu Twój wzmacniacz może pokazać swój pełny potencjał. Sinfonia to wybór dla prawdziwych melomanów słuchających różnych gatunków muzycznych i wybierających głośniki, które nie mają sobie równych w jakość i wydajność.

Sinfonia

NOWA LINIA

RECENZJA

ZAMÓW

PREZENTACJĘ

QUALITY AUDIO

Kontakt

Email: qualityaudio@wp.pl

Telefon: +48 603987280

Adres

FHU Quality Audio

ul. Letniskowa 7, 87-140 Chełmża

NIP PL8792676816

Copyright © 2024 Qualityaudio