Specyfikacja

Konstrukcja: 2-drożny pasywny radiator
Częstotliwość zwrotnicy: 2500 Hz.
Zakres częstotliwości: 28 - 30 000 Hz.
Czułość: 90 dB przy 1 W. / 1m.
Impedancja: 4 Ohmy
Wymiary (WxSxG): 113 x 28 x 38,5 cm
Waga: 48 kg każdy

Sonora

NOWA LINIA

RECENZJA

ZAMÓW

PREZENTACJĘ

QUALITY AUDIO

Kontakt

Email: qualityaudio@wp.pl

Telefon: +48 603987280

Adres

FHU Quality Audio

ul. Letniskowa 7, 87-140 Chełmża

NIP PL8792676816

Copyright © 2024 Qualityaudio

To dwudrożny głośnik podłogowy z pasywnym radiatorem. Ma takie same rozmiary jak głośnik podstawkowy na stojaku. Dzięki doskonale zbudowanej obudowie wraz z pasywną konstrukcją radiatora oferuje dużo głębsze i dokładniejsze brzmienie basów połączone z niezwykłą dynamiką basu.

 

Zwrotnica jest w 100% odseparowana akustycznie, aby uniknąć niepożądanych efektów mikrofonowania. Wielu audiofilów uważa głośniki dwudrożne za bardzo atrakcyjne, ponieważ są one znacznie mniej istotne dla akustyki pomieszczenia odsłuchowego niż duże głośniki 3- lub 4-drożne. Konstrukcja zwrotnicy w głośniku dwudrożnym jest znacznie prostsza, a wyrównanie fazowe i czasowe między przetwornikami nie jest tak istotne.

 

Zwrotnica Sonora jest tworzona tylko z najlepszych komponentów, bez ograniczeń w kosztach! Sonora oczarowuje słuchacza „doświadczeniami muzycznymi na żywo” oraz szeroką i otwartą sceną dźwiękową. Impedancja głośnika jest wyrównana, dzięki czemu ten głośnik jest wygodnym partnerem dla większości wzmacniaczy. Muzyka klasyczna i jazz są odtwarzane przyjemnie w najbardziej naturalny i zrównoważony sposób. Ludzkie głosy brzmią naprawdę naturalnie.

 

Jednocześnie, bez zwiększonych zniekształceń, można słuchać wszelkiego rodzaju nowoczesnej muzyki nawet przy wysokim poziomie głośności. Sonora to doskonały wszechstronny głośnik, a dzięki smukłej konstrukcji można go łatwo umieścić w większości pomieszczeń odsłuchowych.