X251 jest wynikiem ponad dekady badań i rozwoju oraz innowacji w rozwoju produktów audio przez inżynierów i techników Extraudio.
Nowy, półprzewodnikowy, nowoczesny, analogowy wzmacniacz zintegrowany Extraudio X251 został opracowany zgodnie z naszą energooszczędną filozofią w dążeniu do najwyższych standardów uczciwej reprodukcji dźwięku.

 

WSPANIAŁA PREAMPLIFIKACJA


X251 został zaprojektowany na podstawie przedwzmacniacza Extraudio XP3 , który zawiera najnowsze ulepszenia i innowacje Extraudio.

Ale nie tylko przedwzmacniacz zintegrowanego wzmacniacza bazuje na Extraudio XP3, ale ten wzmacniacz X251 fizycznie obejmuje całą sekcję przedwzmacniacza XP3. Wiemy, że tonacja lub charakter high-endowego produktu audio jest w 90% tworzony w sekcji przedwzmacniacza . W Extraudio, po rygorystycznych badaniach opartych na testach i pomiarach, doszliśmy do wniosku, że tworzenie wzmacniacza zintegrowanego z małą sekcją przedwzmacniacza nie jest właściwym posunięciem, ponieważ uniemożliwia nam doświadczenie w jego prawdziwej wielkości wszystkich niuansów i doznań, które muzycy chcą przekazać w swoich utworach.

Dlatego umieściliśmy cały przedwzmacniacz XP3 w Extraudio X251, który jest zbudowany bez żadnych kompromisów i ograniczeń, zapewniając dźwięk, który jest całkowicie prawdziwy i absolutny.

 

INNOWACYJNA ELEKTRONIKA


Do tej sekcji przedwzmacniacza dodaliśmy nasz nowy moduł wzmacniacza EPAM o dużej mocy, z technologią unikalną dla Extraudio , zgodnie z filozofią opartą na wysokiej efektywności energetycznej. Rezultatem jest naturalny, szybki i mocny dźwięk.

Moduł wzmacniacza EPAM zapewnia 40 A na kanał i do 800 W dla swoich dwóch kanałów przy 4 omach, ze współczynnikiem tłumienia ponad 1000, dzięki czemu może sterować dowolnym typem głośnika.

 

MOC i WYDAJNOŚĆ


Zasilacze to drugi kluczowy filar dźwięku Extraudio. Ich wyjątkowo niski poziom hałasu i precyzyjne obliczanie częstotliwości dźwięku stanowią wartość dodaną. Oba czynniki są odpowiedzialne za zapewnienie mocy i życia naszym systemom audio.

Wysoka energia jest przetwarzana na ultra-niskie częstotliwości, a ultra-niski poziom hałasu na niezwykłą transmisję wokali z bardzo dobrze zdefiniowanymi wysokimi częstotliwościami . Wszystko to pozwala nam odkryć najdrobniejsze mikroszczegóły nagrań, których inne produkty audio nie są w stanie oddać.

 

EKSKLUZYWNY PILOT ZDALNEGO STEROWANIA
 

X251 zawiera naszego ekskluzywnego pilota Extraudio.

Ten pilot został zaprojektowany z innowacyjnym podejściem z myślą o wygodzie użytkownika. Extraudio starało się zaoferować urządzenie, którego głównymi cechami były żywotność baterii i zasięg działania. Oba cele zostały w dużej mierze osiągnięte.

Pilot zdalnego sterowania nie ma wymiennych baterii, ale zawiera wewnętrzną baterię, którą należy ładować tylko za pomocą standardowej ładowarki USB. Zasięg transmisji wynosi od 20 do 80 metrów, w zależności od kraju, w którym jest używany i występujących zakłóceń elektromagnetycznych lub radiowych. Projekt ma minimalistyczną linię, znak rozpoznawczy urządzeń Extraudio. Są tylko cztery przyciski: włączanie/wyłączanie, zwiększanie/zmniejszanie głośności i wyciszanie. Koncepcja tego pilota jest niezwykła, dążąc do bardziej wydajnego i ergonomicznego stworzenia.

 

KONSTRUKCJA I PROJEKT


Jeśli chodzi o projekt i estetykę obudowy zintegrowanego wzmacniacza X251, jesteśmy dumni z zachowania stylu Extraudio, minimalistycznego i neutralnego. Ponadczasowe kształty, które pozwalają sprzętowi Extraudio bezproblemowo wtopić się w każdy dom, czy to w stylu nowoczesnym, czy klasycznym. Podobnie w podwoziu zastosowaliśmy nasze doświadczenie konstrukcyjne oparte na zastosowaniu solidnych paneli z aluminium lotniczego 6000 o najwyższej twardości i jakości. Taka konstrukcja zapewnia wytrzymałość i trwałość produktu, minimalizując wibracje. Estetyka frontu wzmacniacza X251 jest prosta. Na przednim panelu, oprócz przycisku zasilania, znajdują się dwa pokrętła: jeden do regulacji głośności i jeden do wyboru wejścia. Z tymi ostatnimi połączone są diody LED z odpowiednimi legendami, które, gdy są podświetlone, wskazują odpowiednie aktywne wejście. Wszystko inne jest kontrolowane przez nasze oprogramowanie wewnątrz przedwzmacniacza.

 

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ


W Extraudio wzornictwo naszych urządzeń opieramy na filozofii Miesa Van Der Rohe , który zastosował w swoich pracach koncepcję „mniej znaczy więcej”. Eliminujemy zbędne elementy na wszystkich etapach procesu budowy naszych produktów, aby udoskonalić te istotne.

Przy takim. założeniu łatwo zrozumieć wrażenia, jakich doświadczają audiofilscy entuzjaści słuchając wzmacniacza zintegrowanego X251, który można podsumować jako „dźwięk absolutny, dźwięk bardziej realny”.

 

„Ciesz się muzyką dzięki produktom Extraudio”

X251 MKII

NOWA LINIA

RECENZJA

ZAMÓW

PREZENTACJĘ

QUALITY AUDIO

Kontakt

Email: qualityaudio@wp.pl

Telefon: +48 603987280

Adres

FHU Quality Audio

ul. Letniskowa 7, 87-140 Chełmża

NIP PL8792676816

Copyright © 2024 Qualityaudio